O Firmie

Kancelaria została założona i jest prowadzona przez radcę prawnego Natalię Modzelewską.

Jestem radcą prawnym z wieloletnim doświadczeniem z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego, prawa spółek, obsługi prawnej przedsiębiorców, spółek i osób fizycznych. Doświadczenie zawodowe zdobywałam w kancelariach adwokackich i radcowskich w Poznaniu i w Trójmieście. Reprezentowałam interesy klientów firmowych i osób fizycznych przed różnymi polskimi sądami.

Ukończyłam studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Pracę magisterską pod tytułem „Warunkowe przedterminowe zwolnienie z reszty kary pozbawienia wolności w polskim prawie karnym" napisałam pod kierunkiem prof. Mariana Filara i obroniłam w katedrze prawa karnego i polityki kryminalnej. Moja praca magisterska została nagrodzona w konkursie na najlepsze prace magisterskie organizowanym przez Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.

Po ukończeniu studiów, odbyłam aplikację przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Gdańsku oraz zaczełam zbierać niezbędne doświadczenie zawodowe. Dodatkowo kształtowałam swoje umiejętności międzynarodowe, podczas dwuletniego pobytu we Francji i Wielkiej Brytanii. Pozytywny wynik z egzaminu radcowskiego oraz zdobyte doświadczenie i umiejętności, doprowadziły mnie do decyzji o założeniu własnej kancelarii.

Prywatnie jestem pasjonatką biegania, trekkingu, wspinaczki i gotowania. Wolny czas spędzam na plaży albo w górach.