czesc

Cześć!

Nazywam się Natalia Modzelewska i jestem radcą prawnym. Na co dzień prowadzę własną kancelarię i pomagam różnym klientom rozwiązać rozmaite problemy prawne. W wolnych chwilach dużo czytam na temat prawa i stale poszerzam swoje kompetencje. Ponadto wyszukuję i poznaję różne ciekawostki z nim związane. Na podstawie zdobytego doświadczenia, staram się określić, które dylematy prawne występują nadzwyczaj często i wybrać te, które wydają się wyjątkowo interesujące.

Na tym blogu postaram się przedstawiać konkretne, często występujące problemy prawne i pokażę, jak sobie z nimi radzić. Będę również pisać o nowinkach i ciekawostkach w prawie polskim i zagranicznym. Dodatkowo, od czasu do czasu planuję opublikować posty, gdzie przeanalizuję od strony prawnej popularne wydarzenia, o których aktualnie się mówi.

Najważniejszym elementem każdego bloga są czytelnicy. Swoje posty kieruję do osób interesujących się prawem oraz tych, których dotyczą zagadnienia opisywane w konkretnym artykule. Mam nadzieję, że mój blog okaże się również ciekawy dla osób, które śledzą popularne wydarzenia i są zainteresowane ich analizą prawną. Zapraszam każdego do wzięcia udziału w dyskusji pod przyszłymi postami i do zostawiania komentarzy – ciekawi mnie jakie będzie Wasze zdanie na poruszane tutaj tematy.

Więcej o mnie możesz przeczytać tutaj.

Pozdrawiam
Natalia

2 Replies to “Cześć!”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *